Berichtje vanuit de Horeca!

11 mei 2021


Hierbij een berichtje vanuit de horeca! Hopelijk mogen we, na het opengaan van de terrassen van de horeca, ook snel weer open. Dat maakt ons geliefde tennisspelletje net een stukje leuker. Helaas is de realiteit dat we alweer meer dan een half jaar dicht zijn. De voorraad die in de zomer is ingekocht, begint langzaam over datum te gaan.

Omdat het zonde is deze producten weg te moeten gooien, willen we bij deze onze voorraad ter verkoop aanbieden! Dat de THT bijna verloopt, wil natuurlijk niet zeggen dat de inhoud niet meer goed zou zijn. Wellicht voor je bedrijf een leuke manier om je klanten iets te bieden of voor je kinderen of jezelf wat lekkers voor in huis. Kan het ons als club in deze tijd ook nog wat opleveren!

Wij hebben nog staan:

  • 96x Ice tea (tht juli 2021)
  • 12x Ice tea green (tht augustus 2021)
  • 36x Ice tea zero (tht mei 2021)
  • 20x Rivella (tht augustus 2021)
  • 9x Corona (tht juli 2021)

Laat via [email protected] weten of je geinteresseerd bent, dan maken we een mooi prijsje voor hetgeen je zou willen hebben!

Tot slot: Een klein beetje vooruitlopend op de zaken, maar ..
Graag willen we je vragen de komende weken een hele korte online training 'bier tappen' te volgen. We begrijpen heel goed dat een biertje tappen tijdens een bardienst voor velen geen dagelijkse bezigheid is en daardoor het tappen soms best wat fout kan gaan. Echter gaat hierdoor veel bier verloren. Dit willen wij proberen te voorkomen of in ieder geval graag proberen te verminderen. Daarom het verzoek onderstaand filmpje te bekijken. Dan kunnen we straks met z'n allen genieten van een perfect getapt biertje en halen we nog meer uit een fust!

Volg hier de training! >> Scroll naar beneden naar het filmpje 'tapbier serveren'!

Alvast bedankt en hopelijk tot snel!

Nieuwscategorieën